Tutaj powinien być opis

„Mniam, mniam” spektakl Grupy T z Torunia

 Uczniowie klas 1-5 skorzystali z oferty dostosowanej do obecnej sytuacji i obejrzeli w dogodnym dla siebie terminie spektakl  nagrany na nośniku pendrive. 

        W spektaklu został poruszony problem zdrowego odżywiania  i stylu życia.

Racjonalna dieta oraz prawidłowo wykształcone przyzwyczajenia dietetyczne zapewniają właściwy rozwój fizyczny i intelektualny dziecka. Sposób żywienia ma wpływ na koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia a także lepsze wyniki w nauce. Dlatego, tak ważne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat.
           Celem spektaklu, jest uświadomienie młodym odbiorcom, czym jest zdrowe jedzenie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania a także sięgania po używki.. Pokazano, że zdrowy nie znaczy nudny! Młodych widzów zabrano do pysznego świata pełnego kolorów i fantastycznych przygód, które można przeżywać w kuchni.

          Zdrowe nawyki związane z odżywianiem są niezwykle ważne zwłaszcza w czasie pandemii. Dlatego Grupa T W sposób łatwy, humorystyczny i przystępny  uczy dzieci, jak dobrać o swoje zdrowie.

  R. Sobczyk