Tutaj powinien być opis

Sportowe zmagania na Dzień Dziecka

W piękny, poniedziałkowy, bardzo gorący dzień 3 czerwca 2019 roku, wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sportowej rywalizacji. Jak co roku w ten sposób obchodzimy nasz szkolny Dzień Dziecka. W konkurencjach przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli wf: p.Karola Popłońskiego, p.Pawła Sławińskiego, p.Małgorzatę Stawińską, i p.Adama Koślińskiego, każdy uczeń mógł znaleźć konkurencję dla siebie i na sportowo uczcić ten świąteczny, wolny od nauki dzień.
Słodkim akcentem były ufundowane przez MUKS,, Ziuk” batony, wręczane dla każdej klasy oraz zwycięzców biegów indywidualnych wśród najmłodszych, po zakończeniu rywalizacji. Bardzo dziękujemy.
Miłym, integracyjnym punktem programu był mecz nauczyciele -uczniowie w piłkę nożną. W reprezentacji nauczycieli zupełnie nieźle ,,dawali radę”: Karol Popłoński, Piotr Szymkowski, Grzegorz Sobkiewicz, Paweł Celigowski, Marcin Pawełek i ks.Dariusz Rębecki, którzy ostatecznie wykończeni upałem i wymagającym przeciwnikiem zwyciężyli po dwóch bramkach K.Popłońskiego 2:1(1:0).