Tutaj powinien być opis

Biała szkoła – narty z miłymi wspomnieniami

Wzorem ubiegłych lat, pod koniec sezonu narciarskiego na początku marca, grupa uczniów naszej szkoły pod czujną opieka p. Karola Popłońskiego i p. Leszka Mozgi , wyjechała na czterodniowy wyjazd do Kluszkowców. Ośrodek Czorsztyn-Ski, mieszczący się w tej malowniczej miejscowości, jest idealnym miejscem dla miłośników narciarstwa chcących doskonalić swoje umiejętności, ale także dla adeptów, chcących rozpocząć swoją życiową przygodę z tym wspaniałym sportem.
W naszej grupie byli i jedni i drudzy. Początkujący mając pierwszy raz w życiu ,,deski " na nogach wydawali się trochę przerażeni. Jednak z każdą godziną robili ogromne postępy. Drugiego dnia korzystali już z wyciągu i zaczynali próbować coraz trudniejszych zjazdów. Ci bardziej zaawansowani, po zapoznaniu się z trasami, mogli poprawiać swoją technikę, słuchając wskazówek instruktorów, a także w dowolnej jeździe.
Po całodniowych zmaganiach na śniegu przychodził czas na odpoczynek w kwaterze. Wspólne przygotowywanie posiłków, dyżury, zakupy, spotkania w pokojach, sprzyjały integracji i dobrej zabawie. Nie wiadomo kiedy....a już musieliśmy się pakować i wsiadać do powrotnego autobusu. Może wrócimy tu znów w przyszłym roku.....