Tutaj powinien być opis

Zabawa karnawałowa klas starszych 2019/2019

Dnia 1 marca 2019r. w piątek pod egidą Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem Opiekuna Samorządu Uczniowskiego, Pana Pawła Sławińskiego odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 klas gimnazjum. Uczniowie, którzy zaangażowali się w tą imprezę to Julia Lenart, Patrycja Olczyk, Ewelina Swaczyna, Antoni Nazarski, Kacper Kurek, Maciej Błoch, Tomasz Pęciak, Jarosław Pastusiak, Marcel Ławniczak i Paweł Szczepaniak. To oni zdecydowali się na przygotowanie sali w czasie zajęć lekcyjnych tego dnia.
O godzinie 17:00 do szkoły rozpoczęto imprezę. O godzinie 17:45 wszystkie szkolne drzwi zostały zamknięte - był zakaz wchodzenia i wychodzenia ze szkoły bez zgody rodzica.
W trakcie zabawy karnawałowej organizatorzy zorganizowali zgodnie z tradycją 3 konkursy. Pierwszy polegał na tańczeniu w parach na gazecie - wygrały te osoby, którym papier się nie podarł i był to Adam Trzeciak i Dominika Modrzejewska, kolejnym były tak zwane “gorące krzesła”, który wygrał w nim Kacper Czajkowski. W ostatnim konkursie trzeba było odbijać trzema balonami na raz tak, aby żaden nie spadł na ziemię - zwycięzcom okazał się Kacper Maszkowski.
O godzinie 20:00 zabawa się skończyła i klasy 8 szkoły podstawowej wraz z 3 klasami gimnazjum sprzątnęły salę.
Była świetna muzyka, kolorofony, lasery, dymy, stroboskopy, lustrzana kula....... Wszyscy świetnie się bawili! Mamy nadzieję, że będzie więcej imprez tego typu!!!